paziteli.bg@gmail.com ; pr.paziteli@abv.bg

Учредители и Войводи в сдружение

„Пазители на българщината”

  1. София

    1. Божидар Димитров – директор „НИМ”
    2. Валентин Николов – народен представител
    3. Валери Манчев – Нотариус
    4. Владислав Карамфилов – актьор,режисьор,продуцент
    5. Здравко Цанев –Войвода на „Цаневата чета”- ’’ASG Security” – сигурност и охрана
    6. Иван Иванов – „Актив билдинг” ЕООД
    7. Искрен Йотов – почетен войвода -адвокат
    8. Калин Григоров – почетен войвода- „Метсо минералс Австрия” т.пр.
    9. Калин Русев – „ Рейт 2000” ЕООД
    10. Марин Згурев – магазини „Денси център”
    11. Николай Кайджиев – верига за хранителни изделия „Ни-кай”
    12. Свилен Кръстанов – „Метизи” АД, „Импулс Ко” ООД
    13. Сирма Мутафчийска – „ПроСтрийм Груп” ЕООД
    14. Ян Андерсон – меценат, продуцент
    15. Зорница София– филмов режисьор
    16. Екатерина Йорданова – председател на транспортните синдикати

  2. София – област

    1. Сотир Немов – гр. Самоков – „Си комерсиал 7” ЕООД

  3. Благоевград

    1. Валентин Чиликов – с. Струмяни, действащ войвода на чета “Дончо войвода” – гл. секретар „ДАМТН”
    2. Николай Божков – учредител и гл. секретар

  4. Бургас

    1. Валери Симеонов – народен представител
    2. Георги Манев – действащ войвода на Първа областна Бургаска чета – строителен предприемач, продуцент

  5. Варна

    1. Антонио Бухтяров – „Ренита лукс” ЕООД – строителство и търговия
    2. Евстати Балтов – х-л Централ – Златни пясъци
    3. Иван Радев – „Перилис Трейдинг” ЕООД
    4. Петър Петров – действащ войвода на чета “Петьо Провадийски” – „ВиК” ООД
    5. Христо Станевдействащ войвода на чета “Пейо Буюклията” – “Пристанище Варна” ЕАД – информационни технологии

  6. Велико Tърново

    1. Стефан Кинов – предприемач, импорт-експорт
    2. Станислав Стоянов – „Д- медия” ООД

  7. Враца

    1. д-р Георги Езекиев – Хирург
    2. Димитър Иванов – „Чех-Пласт”ООД
    3. Владимир Чернев – адвокат

  8. Габрово

    1. Гроздан Стоянов – „КАВАЛЕР”- български обувки Ловеч
    2. Димитър Любенов – Рибарица – ресторантьор
    3. Николай Кълбов – „Спарки Елтос”АД

  9. Пазарджик

    1. Георги Станчев –град Панагюрище, обл. Пазарджик – действащ войвода на чета “Орчо войвода”- „ДЖЕСТА” ЕООД
    2. Евтим Янев – Камара на строителите в България, „Янев 55” ЕООД
    3. Цвети Шопова – действащ войвода на чета „Гердани”-общественик, арт. Директор ансамбъл Българе

  10. Перник

    1. Антон Костадинов – „САМИ-М”
    2. Георги Милев – „Петрол” Драгичево
    3. Димитър Живков – „Димел”ООД

  11. Плевен

    1. Здравко Секов – „Агрикола България”
    2. Иван Йотов – „ЕСО” ЕАД
    3. Стефан Стефанов – с. Градище, обл. Плевен – кмет

  12. Пловдив

    1. Васил Денев – с. Болярци, обл. Пловдив, действащ войвода на чета „Гергьовден” – музикант
    2. Димитър Селенски – гр. Пловдив, действащ войвода на Първа Пловдивска чета „Лабас” – актьор
    3. Тодор Недялков – гр. Първенец – цялостно обзавеждане ”Артистико”.
    4. Андон Андонов – гр. Карлово – дистрибуция медицински изделия.
    5. Георги Попов – войвода на чета „Родолюбие” – треньор бойни спортове

  13. Разград

    1. д-р Валентин Василев – народен представител
    2. Светлозар Караджов – „Амилум България” ЕАД

  14. Русе

    1. Димчо Райнов – винарска изба „Райнов и синове” с.Нисово
    2. Красимир Тодоров – „ЩИТ” ЕООД-сигурност и охрана
    3. Пламен Нунев – народен представител
    4. Галин Григоров – действащ войвода на Първа Русенска чета “Ангел Кънчев”-общински съветник
    5. Мартин Йорданов – соственик „Ричмарт”
    6. Деан Манев – „Ричмарт”

  15. Силистра

    1. Божидар Боев – Винопроизводител, винарска изба „Кайнарджа”.

  16. Сливен

    1. Калоян Ганев – действащ войвода на чета „Хаджи Димитър”-автосервизи „AutoBox”, представител Тойота Сливен
    2. Марин Кавръков – действащ войвода на чета „Панайот Хитов” – издател, общественик
    3. Тодорка Енева – Туристическа агенция „Дорис”

  17. Смолян

    1. Мирослав Янчев – гр. Златоград – градоначалник

  18. Стара Загора

    1. Живко Стоянов – „Монтажинжинеринг”АД
    2. Спиридон Спиров – „Све флекс груп” ЕООД
    3. Христо Янков Николов – гр. Мъглиж – оръжейник
    4. Стоян Стоянов – „Монтажинжинеринг”АД

  19. Шумен

    1. Елена Андерсон – действащ войвода на Първа Шуменска чета “Панайот Волов”-Продуцент,Меценат
    2. Климент Климентов – почетен войвода
    3. Христо Димитров – действащ войвода на чета „Българе”-общественик,продуцент, хореограф и собственик на ансамбъл Българе.

  20. Ямбол

    1. Неда Карска – действащ войвода на Първа ямболска чета „Стефан Караджа” – земеделска дейност, консултант
    2. Стоян Проданов – почетен войвода – „Технострой инженеринг 99” АД
    3. Стефан Личев –почетен войвода – „Вечил 1” ООД, „Български йогурт”

  21. Чикаго – САЩ

    1. Константин Маринов – гр. Чикаго, почетен войвода – хореограф